Free CSS Navigation Menu Designs 1 at exploding-boy.com
H İ Z M E T L E R İ M İ Z Free Menu Designs - e-lusion.com
DAHA ÇOK SAĞLIKLI BİR HAYATA............................... Tel:+90(462)7217887....


1)YAŞ:

Bazen yaşlı hissetmemenize rağmen görüntünüzün yaşlandığını fark edeblirsiniz.Daha genç ve dinamik gözükmek için tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok çeşitli kozmetik ürünler piyasaya çıkmıştır.Yine bu amaçla insanlar estetik ve güzellik merkezlerine giderek cilt germe,göz altı torbalarını aldırma hatta saçlarını boyatma gibi onlara genç gözükmelerini sağlayacak birtakım işlemleri uygulatmaktalar. Fakat insanların gülüşünü gençleştirmek en dikkat çekici sonucu yaratacaktır.

Günlük yaşamda tükettiğimiz sigara,çay,kahve ve kırmızı şarap gibi dişlerde boyama özelliği yapan gıdalarla dişlerimiz lekelenmekte ve renkleri koyulaşmaktadır. Yıllar içinde ise dudakların sürtünmesi ve yediğimiz sert gıdaların etkisiyle oluşan mine ve dentin aşınmalarıyla dişlerimizin boyları  da kısalmaktadır.
Yaşla birlikte ayrıca burun ucuyla çene birbirnine yaklaşmaktadır.İlerleyen yaşlarla adaleler gibi sarkan dudaklar dişlerin gözükmesini kısmen engellerlerler.Buna birde dişlerin yıllar içindeki aşınması eklenince kişinin gülüşü ve duruşu yaşlı ve kırışık bir görüntü alır. 18 yaşındaki bir bireyde normal ağzı açık konumunda dişler 3-4 mm gözükürken ;40-50 li yaşlarda dişlerin görünme miktarı sıfırlanıyor.Daha ileri yaşlarda negatife bile geçebiliyor. Estetik diş hekimliğindeki yeni gelişmelerle dişlerin boyları uzatılarak,şekilleri ve renkleri düzeltilerek genç ve hoş gülüşler elde edilmektedir.Gülüşünüzü gençleştirmek ise görüntü açısından en dikkat çekici sonucu oluşturacaktır.
 

 

 

 

 


 

 

Site İçeriğinde Bulunan Bilgiler, Bilgilendirmek İçindir. Bu Bilgilendirme,
Kesinlikle Hekimin Hastasını Tıbbi Amaçla Muayene Etmesi veya Tanı Koyması Yerine Geçmez.